İYİ YAŞAM ATÖLYESİ HAKKINDA

Doğal ve Sağlıklı Yaşamın inceliklerini, Yoganın ve gerçek doğal yeşil bir hayatın şifasını paylaştığımız İyi Yaşam Atölyesine hoşgeldiniz!

Sağlıklı Yaşam Danışmanı ve Yoga Eğitmeni olan, Aromaterapi ve Schüssler tuzları uzmanlığı bulunan, Çiğ Beslenme şefi bir mimarın bakış açısıyla; doğal sağlıklı yaşamın farklı alanlarında edindiği tecrübelerin, bilgi birikiminin bir uygulama alanına dönüştüğü İyi Yaşam Atölyesi; hayatınızı kolaylaştıracak workshoplar, sağlıklı doğal yaşam alanında ilham verecek eğitimler, fikirler ve harika pratik sağlıklı tariflerle dolu.

Ayrıca kişisel ihtiyaçlarınıza özel formüle edilmiş aromaterapik bakım ürünleri ve sağlıklı detox içeceklerini de İyi Yaşam Atölyesinden sipariş verebilirsiniz. Misal; çok kuru ve alerjik bir cilde sahipsiniz ve en doğalından sıfır kimyasal bir ürün olsun, hem bakım yapsın hem sağlık problemlerinizi çözsün istiyorsunuz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda aynı gün ürününüz size özel hazırlanıyor. Sadece yetişkinler için değil anne-bebek ürün ihtiyaçlarınız için de  iletişime geçebilirsiniz. Hazırlanan ürünler mutfağınızda kullanabileceğiniz soğuk sıkım yağlar ve terapötik değerdeki organik esansiyel yağlardan hazırlanmaktadır.

Kısacası; doğal ve sağlıklı yaşamın, yoganın, aromaterapinin, çiğ beslenmenin, schüssler tuzlarının zindelik ve şifa veren dünyasına yolculuk yapıyoruz. Görüşmek dileğiyle! Sağlık, mutluluk ve güzelliklerle kalın…

Berna ÇALIŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir